Stajnia pod tęczą

Stajnia pod tęczą. Czary na komary. Katarzyna Dowbor i Marcin Kozioł

Stajnia pod tęczą. Maść na maść. Katarzyna Dowbor i Marcin Kozioł

Stajnia pod tęczą. Wojna na miny. Katarzyna Dowbor i Marcin Kozioł

W maju i czerwcu 2018 ukazały się moje pierwsze książki dla dzieci. Razem z Marcinem Koziołem przygotowaliśmy całą serię pt. Stajnia pod tęczą zabawnych, a zarazem pouczających książek o przygodach mieszkańców „Stajni pod tęczą”.

W naszych interaktywnych, barwnie ilustrowanych książkach, dzieci nie tylko dadzą się wciągnąć w wir przygód bohaterów (głównie koni, ale także myszy, żab, jeży, kotów i mojego psa Pepe i wnuczki Janeczki). Odkryją także wiele końskich tajemnic. Dzięki ukrytym na rysunkach kodom, na smartfonie lub komputerze można obejrzeć filmy, na których występuję razem z mieszkańcami Stajni.

Czytając i wykonując zadania z pierwszej części pt. Czary na komary, czytelnicy zdobędą Tęczową Odznakę „Opiekuna koni”. W drugiej pt. Maść na maść – odznakę „Znawcy koni”… A już pod koniec wakacji ukażę się część trzecia Wojna na miny, a czytelnicy będą mogli zdobyć kolejną odznakę.

To książki dla tych dzieci od lat 6 (i znacznie starszych), które już jeżdżą konno. A także dla tych, które dopiero o tym marzą. Do czytania samodzielnie lub w stadzie. Zachęcam do przeczytania! Katarzyna Dowbor.

>> Tylko tutaj można kupić nowe książki z moim autografem. SPRAWDŹ! <<
Świetny prezent dla Waszych dzieci i wnuków.
Albo nagrody w przedszkolu, szkole podstawowej lub szkole jazdy konnej.